Плюси будівництва басейну восени / взимку – АкваСфера

Плюси будівництва басейну восени / взимку

Огляд нашої роботи. Бетонний басейн 10,00 × 5,00 × 1,20-1,70 м
26.12.2019
Огляд нашої роботи. Композитний басейн “Оскар 7”
15.01.2020

ПЛЮСИ БУДІВНИЦТВА БАСЕЙНУ ВОСЕНИ / ВЗИМКУ
"Готуй санчата влітку"

Ця приказка застосовна в багатьох сферах життя. Якщо хочеться вже наступного літа насолоджуватися відпочинком у власному басейні, то ми рекомендуємо вже зараз починати його планування і будівництво!

Чому саме зараз? - Тому що в будівництві басейну в осінньо-зимовий період наступні плюси:

⏱️ ЧАС. Його досить. Можна зробити все загальнобудівельні роботи, що займають значний час в міжсезоння.

⛅ ПОГОДНІ УМОВИ. Восени умови більш комфортні для будівельних робіт. Якість готового «виробу» бетонної чаші, побудованого восени, вище через невисоку температури навколишнього середовища і достатньої кількості вологи. Це сприяє більш якісному застиганню бетону.

🌊 НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ГРУНТОВИХ ВОД. У міжсезоння цей фактор істотно полегшує роботи при викопуванні котловану і зведеннi чаші.

👌 МОЖЛИВІСТЬ ЯКІСНО ВИКОНАТИ ОБСИПАННЯ ЧАШІ ГРУНТОМ Після зимівлі пухкий грунт ущільнюється і просаживается. До весни можна повторно обсипати чашу і більше не переживати про просідання зони грунту навколо басейну.

✨ ЗРУЧНІСТЬ. Восени можна виконати всі найбрудніші роботи на ділянці і підготувати його до чистових робіт облицювання і озеленення.

Тому саме час написати нам і отримати безкоштовну консультацію з будівництва басейну у нашого менеджера, або телефонуйте нам за номером 067-610-32-03

Почитати докладніше про
бетонні басейни можна в розділі Бетонні басейни
і про композитні басейни можна в розділі Композитні басейни

Comments are closed.