Басейни – АкваСфера

Басейни

"АКВАСФЕРА"

Cтворюємо територію комфортного відпочинку

Басейни в наш час будують скрізь, де тільки дозволяють умови: в спортивних залах, торгово-розважальних центрах, на базах відпочинку, а також в приватних заміських будинках і на дачах. Басейн - ідеальне місце для приємного релаксу, що передбачає помірне фізичне навантаження для всього тіла.

Будівництво басейнів під ключ будь-якої складності сьогодні є основним напрямком діяльності компанії «АкваСфера», яка має більше 10 років досвіду роботи в даній сфері. Важливо відзначити, що в компетенцію компанії входить будівництво бетонних басейнів під ключ. Також ми встановлюємо композитні басейни, які є цілісними монолітними чашами, повністю готовими до установки відразу ж після випуску з виробництва.

Ми пропонуємо повний комплекс послуг: від проекту до запуску басейну в експлуатацію.

Якщо ж у вас вже є басейн або ви плануєте побудувати його самі, ми підбираємо і монтуємо обладнання для басейнів, попередньо протестувавши його на предмет справності і безперебійної функціональності. Можете звертатися до нас і в ситуації, якщо вам необхідно накриття для басейну або реконструкція басейну.

Коли ви звертається в компанію «АкваСфера», наші фахівці надають повний перелік послуг з будівництва басейну - від проекту до здачі об'єкта під ключ. Зверніть увагу, що ми працюємо по всій Україні.

Будуємо і реконструюємо басейни по всій Україні

Ми будуємо і обслуговуємо всі види басейнів, які існують. Серед них:

  • бетонні під плівку;
  • бетонні під мозаїку, плитку;
  • композитні або керамо-композитні чаші;
  • поліпропіленові басейни.

У ситуації, коли замовник не може визначитися з видом басейну, експерти компанії «АкваСфера» з радістю приходять на допомогу, розповідаючи про особливості різних конструкцій, допомагають підібрати найбільш підходящий басейн в кожному конкретному випадку.

Виконуючи замовлення з будівництва, установці або обслуговування басейну, фахівці компанії виконують все, строго дотримуючись правил та враховуючи новинки, присутні на сучасному ринку.

Користуючись послугами компанії «АкваСфера», ви неодмінно отримуєте висококласне обслуговування і відмінна якість виконаних робіт. Результат, який ви отримаєте при залученні наших фахівців, буде надійно служити вам протягом довгого часу, доставляючи вам справжнє задоволення і радість.

Наш досвід - запорука вашого комфорту.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС:


 
 
 
 
 
 
 
 

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО

найнадійніше обладнання та матеріали:

НАШІ РОБОТИ

Будівництво басейнів (Дніпро)

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

Будівництво басейнів (Київ)

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 
 

Написати нам