Благоустрій зони навколо басейну – АкваСфера

Благоустрій зони навколо басейну


Басейн - це відмінний спосіб весело і з користю провести час і відпочити з сім'єю і друзями, проте потрібно розуміти, що кінцевий результат не принесе очікуваних емоцій, якщо ще на початковому етапі будівництва не був врахований спосіб облагороджування зони відпочинку навколо.

В даний час існує величезна кількість облицювальних матеріалів, а не помилитися і не потонути в процесі їх вибору вам допоможуть професіонали компанії «Аквасфера».

Ми пропонуємо облицювання терасових і обхідних зон басейну терасної дошкою з натурального дерева, композитної терасної дошкою, терасовим каменем і керамікою.

Терасна дошка з натурального дерева

Терасна дошка з натурального дерева (термодоска) на відміну від звичайного деревного матеріалу менш схильна до гниття і біологічного руйнування, даний вид деревини оброблений в спеціальній камері шляхом нагрівання вище температури її горіння в атмосфері при надмірному тиску. В результаті такої обробки змінюється структура деревних волокон на самому молекулярному рівні. Терасна дошка з натурального дерева має однорідний колір по всій площі і має підвищену вологостійкість. Цей вид облицювання зони відпочинку басейну безпечний у використанні, так як має протиковзку текстуру.

Однак зупинивши свій вибір на терасної дошці з натурального дерева необхідно розуміти, що вона вимагає спеціального догляду і обробки в процесі використання. Середній термін служби складає близько п'яти років, з її періодичної обробкою спеціальними просоченнями один раз в два сезони.

Композитна терасна дошка
Композитна терасна дошка була розроблена для того, щоб замінити традиційний дерев'яний настил міцнішим, вологостійким, що не вимагає додаткової обробки матеріалом. Вона зроблена з суміші матеріалів, таких як пластик, полімерні смоли і перероблена деревина. Настил з такого матеріалу вимагає менше догляду. Термін служби складає більше 10 років. Крім цього, покриття з композитної терасної дошки стійко до гниття, деформації, навалі комах, воно не ковзає, має дві поверхні, кожна з яких може бути використана як лицьова. Такий настил не потрібно обробляти додатковими засобами, досить два рази в рік вимити дошку водою.
Терасний камінь

Терасний камінь виготовлений з натуральних компонентів, не слизька, не нагрівається на сонці, стійкий до морозу.

Ми пропонуємо продукцію компанії Pierra, яка виробляє копінговий камінь для басейнів, бордюри, плитку та інші матеріали для облицювання зон відпочинку та оздоблення фасаду. Широкий асортимент продукції і насичена колірна гамма дозволять вам створити унікальний дизайн вашого двору і пляжної зони.

Натуральні компоненти, пастельні відтінки, оригінальна фактура, вишуканий вигляд Pierra - гарантує збереження своїх властивостей і зовнішнього вигляду на довгий час.

Облицювання зони відпочинку керамічною плиткою

На сьогоднішній день крім всіх відомих видів облицювання (терасна дошка, терасний камінь), набирає популярність облицювання зони відпочинку керамікою. Ми пропонуємо продукцію іменитої торгової марки Mayor Ceramica, яка додасть вашому басейну ексклюзивний вид. Широка колірна і фактурна лінійка не дасть залишитися байдужим навіть найдосвідченішим користувачам.

Крім міцності кераміку відрізняє мінімальний догляд, проста установка і ідеальне поєднання з іншими матеріалами.

Природні матеріали керамічної плитки походять з глини, яка для їх виробництва перемішується з водою і обпалюється.

Незаперечною перевагою керамічної плитки в порівнянні з іншими матеріалами є її довговічність. Цей матеріал є особливо міцним і стійким до зносу і кліматичних змін.

Керамічні покриття відрізняються особливою обробкою, яка, не змінюючи зовнішній вигляд надає міцності і протиковзкі властивості матеріалу. Кераміка особливо корисна у вологих зонах або в тих зонах, де ми часто ходимо без взуття: басейн, спа-центр, роздягальні і душі.

Керамічна плитка не вимагає особливого догляду. Все, що необхідно - це вода, а в разі жиру і бруду, чистячі засоби, такі як миючі порошки або хлорка.

Будівництво басейнів (Дніпро)

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

Будівництво басейнів (Київ)

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 
 

Написати нам

Написати нам