Ексклюзивні басейни – АкваСфера

Ексклюзивні басейни


Флоат-басейн

Флоатінг - це досить свіже та ексклюзивний напрямок в спа- процедурах.

Використовуючи наукову термінологію, флоатинг - це процедура сенсорної депривації, іншими словами - це камера, що ізолює людину від будь-яких навколишніх відчуттів (звуки, світло, запахи). Таку технологію досліджував американський нейропсихолог Джон Ліллі ще в 1954 році, він створив капсулу, з повною ізоляцією від зовнішнього світу. Його дослідження показали, що під час цієї процедури мозкова діяльність сповільнюється до мінімуму, що сприяє повному перезавантаження організму. Сучасний світ привніс невеликі зміни і зараз флоатинг - це процедура відпочинку при приглушеному світлі з приємною музикою.

Басейн для флоатингу являє собою невеликий басейн або спеціалізовану СПА-ванну з малою глибиною, приблизно 25-30 см, де концентрація англійської солі (сульфату магнію) становить 35%. Дана концентрація солі забезпечує достатню щільність води басейну, щоб витримати тіло людини на поверхні води. Температура повітря в приміщенні і води в басейні становить 35-36 градусів за Цельсієм, що дорівнює температурі тіла людини. В таких умовах людина, перебуваючи в напів зануреному стані, відчуває себе ніби в «невагомості». Під час даної процедури відбувається повноцінне відновлення організму, так як одна година флоатинга прирівнюється до 8-ми годин глибокого сну. Обмеження звукових і світлових чинників дозволяє повністю відключити всі зовнішні подразники і зануриться в стан повного розслаблення організму.

Під час даної процедури ваші м'язи тіла розслаблені, відбувається насичення організму киснем, а стан шкіри помітно поліпшується. Флоатинг сприяє виділенню гормону ендорфіну (гормону щастя), що знижує рівень стресу. Також дана процедура не завадить людям, що зазнають постійні фізичні навантаження. Наприклад, спортсменам, сеанси флоатинга допоможуть позбутися від м'язового болю і напруги, і неприємних відчуттів в хребті та попереку.

Сьогодні будівництво приватного або комерційного флоат-басейну є ексклюзивною послугою, яку успішно реалізовують фахівці компанії«АкваСфера».

Фахівці нашої компанії реалізують флоат-басейн для відпочинку і оздоровлення як в спа-центрі, так і для приватного використання.


Телефонуйте 067-610-32-03, і ми відповімо на всі питання по будівництву флоат-басейну і його експлуатації.


 
 

НАШІ РОБОТИ

Ми знаходимося за адресою:

Будівництво басейнів (Дніпро)

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

Будівництво басейнів (Київ)

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 
 

Написати нам