Ексклюзивні басейни – АкваСфера

Ексклюзивні басейни


Пісочний басейн

Ідеальна гармонія з ландшафтом протягом усього року

Пісочні басейни легко вписуються в архітектурний стиль саду, прибудинкової ділянки та навіть інтер'єру приміщення. Максимальна гармонія досягається завдяки природній формі, натуральним матеріалам і природним лініям.

Такі басейни не вимагають додаткового догляду в холодну пору року. Конструкція не боїться морозів та перепадів температур.. Басейн залишається привабливим декоративним елементом вашого саду і затишним місцем відпочинку біля води в будь-який час року.

Ця технологія дозволяє сконструювати басейн та прибережну зону будь-якої форми за власним ескізом. Ви можете самостійно змоделювати зони для відпочинку, купання, пірнання та SPA-процедур. Вхід у басейн можна зробити настільки пологим, наскільки цього вимагає безпека ваших дітей і домашніх тварин.

Покриття з натурального гранульованого каменю імітує природні ландшафти екзотичних островів. Конструкція розрахована на всесезонне використання і не боїться температурних перепадів.sand pools (11)
 
 
sand pools (7)

Конструкція пісочного басейну

Пісочний басейн відрізняється від традиційних басейнів вільною формою чаші. Ви можете спроектувати басейн з пологим входом і мілководдям для прийняття сонячних ванн, виділити зону для стрибків у воду, а зону для гідромасажу – обладнати комфортабельними сидіннями. Моделюйте внутрішній рельєф басейну так, як підкаже ваша фантазія. Це створює ефект натурального пляжу та робить зовнішній вигляд басейну максимально природним. У такому басейні комфортно купатися та ніжитися на сонці.

Particolari_Pagina_1

Сидіння та Відпочинок


Ідеально підходить для відпочинку та прийняття сонячних ванн у воді. Чудовий варіант для спа-зони з гідро- та аеромасажем. Безпечний, оскільки створює невелику терасу на глибині 30-35 см, через яку вхід у басейн відбувається поступово.
Particolari_Pagina_2-1

Плавання та Пірнання


Завдяки вільній формі та похилим стінкам басейну у вас буде більше місця для плавання та пірнання.

Чаша і територія навколо басейну покриті скляним або кварцовим піском, який не нагрівається та не ковзає. Таке покриття створює безпечні умови та відтворює властивості натурального берега моря або річки.
Покриття виробу може бути різних кольорів і фактур від екзотичного піску до натурального каменю. Піщаний пляж є стійким до низьких температур та вписується в будь-який рельєф.

Варіанти матеріалів для облицювання пісочного басейну

Телефонуйте 067-610-32-03, і ми відповімо на всі питання по будівництву пісочного басейну.Флоат-басейн

Флоатінг - це досить свіже та ексклюзивний напрямок в спа- процедурах.

Використовуючи наукову термінологію, флоатинг - це процедура сенсорної депривації, іншими словами - це камера, що ізолює людину від будь-яких навколишніх відчуттів (звуки, світло, запахи). Таку технологію досліджував американський нейропсихолог Джон Ліллі ще в 1954 році, він створив капсулу, з повною ізоляцією від зовнішнього світу. Його дослідження показали, що під час цієї процедури мозкова діяльність сповільнюється до мінімуму, що сприяє повному перезавантаження організму. Сучасний світ привніс невеликі зміни і зараз флоатинг - це процедура відпочинку при приглушеному світлі з приємною музикою.

Басейн для флоатингу являє собою невеликий басейн або спеціалізовану СПА-ванну з малою глибиною, приблизно 25-30 см, де концентрація англійської солі (сульфату магнію) становить 35%. Дана концентрація солі забезпечує достатню щільність води басейну, щоб витримати тіло людини на поверхні води. Температура повітря в приміщенні і води в басейні становить 35-36 градусів за Цельсієм, що дорівнює температурі тіла людини. В таких умовах людина, перебуваючи в напів зануреному стані, відчуває себе ніби в «невагомості». Під час даної процедури відбувається повноцінне відновлення організму, так як одна година флоатинга прирівнюється до 8-ми годин глибокого сну. Обмеження звукових і світлових чинників дозволяє повністю відключити всі зовнішні подразники і зануриться в стан повного розслаблення організму.

Під час даної процедури ваші м'язи тіла розслаблені, відбувається насичення організму киснем, а стан шкіри помітно поліпшується. Флоатинг сприяє виділенню гормону ендорфіну (гормону щастя), що знижує рівень стресу. Також дана процедура не завадить людям, що зазнають постійні фізичні навантаження. Наприклад, спортсменам, сеанси флоатинга допоможуть позбутися від м'язового болю і напруги, і неприємних відчуттів в хребті та попереку.

Сьогодні будівництво приватного або комерційного флоат-басейну є ексклюзивною послугою, яку успішно реалізовують фахівці компанії«АкваСфера».

Фахівці нашої компанії реалізують флоат-басейн для відпочинку і оздоровлення як в спа-центрі, так і для приватного використання.


Телефонуйте 067-610-32-03, і ми відповімо на всі питання по будівництву флоат-басейну і його експлуатації.


 
 

НАШІ РОБОТИ

Ми знаходимося за адресою:

Будівництво басейнів (Дніпро)

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

Будівництво басейнів (Київ)

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 
 

Написати нам