Накриття для басейну – АкваСфера

Накриття для басейну


Накриття для басейну

Замислюючись про басейн, майбутні власники повинні подумати про те, з якими ситуаціями ймовірно зіткнуться в процесі експлуатації.

Басейн під відкритим небом без сумніву буде підпадати під вплив погодних умов, впливу ультрафіолетових променів, вітру і т.д. У басейні, який знаходиться в приміщенні, необхідна підтримка постійної температури і запобігання випаровування вологи. Тому якщо ви плануєте, щоб басейн прослужив довгий час і не приносив вам зайвих витрат, варто задуматися про придбання спеціального накриття для басейну.

Накриття для басейнів мають свої особливості, тому при виборі конкретного варіанту необхідно розуміти якими властивостями це накриття повинно володіти.

Найбільш поширеними варіантами є павільйони для басейнів, ролетні, батутні і солярні накриття.

Розсувний павільйон

Найбільш надійним і зручним в експлуатації варіантом для вуличного басейну є павільйон , він складається з алюмінієвого каркаса і панелей, виготовлених з полікарбонату. Павільйон для басейну, а саме його модульні частини, можуть переміщатися по направляючих (колії) уздовж басейну, закриваючи і відкриваючи його. Дане накриття не тільки захищає від усіх можливих видів опадів, дітей та тварин від падіння в басейн, а й дозволяє воді зберігати тепло. Дозволяє заощадити на дезінфекції та догляду за басейном.

Детальніше

Ролетне покриття

Ролети для басейнів являють собою покриття, що складається з пластикових пластин, які послідовно з'єднуються один з одним і знаходяться на поверхні басейну. Ролетні накриття підходять як для зовнішніх басейнів, так і для басейнів всередині приміщень. Ми пропонуємо для установки своїм клієнтам ролетне покриття двох типів: над водою і під водою.

Детальніше

Батутне накриття

Батутне накриття – це зимовий варіант захисту басейну, який виготовлений зі спеціальної поліпропіленової сито-тканини. Воно продовжує термін служби оздоблювальних матеріалів басейну. Міцні та надійні Батутні накриття, здатні витримати великі снігові навантаження, не збираючи водних кишень на своїй поверхні, а також захищають від падіння. Даний вид накриття обійдеться набагато дешевше ніж павільйон.

Детальніше

Солярне накриття

Солярне накриттядля басейну - це найбільш економічний варіант, оскільки є поліетиленовою плівкою зі спеціальними повітряними камерами, які не дозволяють швидко випаровуватися хімічним реагентам і остигати воді в басейні. Так само даний вид накриття перешкоджає проникненню пилу і дрібних частинок в воду, але не убезпечить від падіння дітей і тварин. Солярна плівка може використовуватися в якості накриття тільки в літній період часу, тому що не запобігатиме потраплянню снігу і рясних опадів.

У випадку відкритого басейну, з накриттям сонячне тепло накопичується і затримується в воді басейну. А в закритому басейні (всередині приміщення) накриття запобігає випаровуванню води і, як наслідок, утворення конденсату на стінках приміщення.

Детальніше

НАШІ РОБОТИ

Приїжджайте до нас за адресою:

Будівництво басейнів (Дніпро)

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

Будівництво басейнів (Київ)

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 
 

Написати нам