Лазні та хамами – АкваСфера

Лазні та хамами

"АКВАСФЕРА"

Cтворюємо територію комфортного відпочинку

Лазня, сауна и турецький хаммам сьогодні перетворилися на справжній витвір мистецтва і, звичайно ж, стали місцем, де не тільки можна помитися, а й відмінно розслабитися, добре відпочити, оздоровитися, відновити витрачені сили.

Хаммам, завдяки своєму неперевершеному інтер'єру, увібравши в себе колорит візантійського та римського стилю, створює особливу неповторну атмосферу, а унікальні оздоровчі процедури, які проводяться тут, забезпечують хороший омолоджуючий ефект. Не дарма на Сході хаммам і донині вважається джерелом насолоди: спеціальною технологією і стародавні східні секрети, які використовуються в хаммамі, дозволяють отримати відчуття, яких неможливо досягти в звичайній лазні.

Традиційно стеля хамама має склепінчасту форму. Оздоблення інтер'єру може бути виконана з різних матеріалів, найчастіше - мармуру, плитки, мозаїки. Середня температура прогріву в хаммамі становить близько 45 °, для отримання пара встановлюється парогенератор, який дозволяє швидко отримувати пар. Пристінна курна з гарячою і холодною водою - також невід'ємний елемент справжнього хамама.

Сауна і лазня, природно, мають свої переваги: зокрема, незабутній ефект від парилки, коли виникає відчуття, що очищається буквально кожна клітинка організму, а з тіла з потом виходять всі шлаки і токсини, після чого організм починає функціонувати по-новому.

Сьогодні якісні будівельні послуги - будівництво лазні під ключ , реконструкція сауни , будівництво хамама під ключ - надає компанія «АкваCфера». Завдяки більш ніж десятирічному досвіду роботи і наявності команди справжніх професіоналів ми будуємо унікальні хаммами, лазні, сауни, які неодмінно порадують вас і ваших клієнтів вишуканим дизайном, високим рівнем комфорту і функціональності.

Практика показує, що побудувати справжній хаммам власноруч неможливо, адже для його виготовлення необхідні спеціальні знання, матеріали та обладнання. Компанія «АкваCфера» проводить повний спектр послуг з будівництва хаммамов, лазень, саун. Починаючи від створення проекту майбутнього об'єкта і закінчуючи його здачу в завершеному для експлуатації вигляді. Також «АкваCфера» займається установкою такого обладнання як, дров'яна кам'янка , електрична піч , парогенератор .

Наша команда - це згуртований колектив професіоналів, які дійсно знають свою справу і готові надати послуги по всій території України. У нас гнучка цінова політика і завжди висока якість роботи.

НАШІ РОБОТИ

 

Написати нам

    Написати нам