Будівництво хаммама «під ключ» – АкваСфера

Будівництво хаммама «під ключ»


Будівництво хаммама «під ключ»

На Сході відвідування хаммама вважається не тільки доброю традицією, але ще і цілою філософією, яка обумовлена історичними та релігійними аспектами, пов'язаними з багатовіковим культурною спадщиною.

Незабутню витонченість відчуттів, особливий емоційний настрій, що поєднується з чистотою і розслабленням, можна отримати тільки в турецькому хаммаме. А чого тільки варта задоволення, яке можна отримати, споглядаючи внутрішній інтер'єр хамаму: це вишуканий стиль, оздоблення мармуром, красивий орнамент, мозаїка, екзотичне освітлення, стилізована курна, лавочки, дивани і чайні столики, справжній східний колорит у всій своїй красі.

Сьогодні повний спектр послуг будівництва бань , саун , турецьких хаммамов вам готова надати компанія «АкваСфера», яка проводить повноетапне будівництво - від подачі заявки до готового до експлуатації об'єкта. Також до ваших послуг - будівництво лазні під ключ , реконструкція сауни . Завдяки великому досвіду роботи (понад 10 років) та постійному відстежуванню новинок ринку, ми робимо тільки якісне будівництво з використанням новітніх технологій, допомагаємо підібрати обладнання для хаммаму. Працюємо по всій території України.

Варто пам'ятати, що «серцем» будь-якого хаммаму є парогенератор . Цей невід'ємний атрибут турецької лазні може бути представлений різними моделями. Завдяки парогенератору можна встановити оптимальний температурний режим і вологість пара.

Компанія «АкваCфера» готова втілити ваш проект з будівництва хаммаму під ключ за ринковими цінами.

 

Написати нам

Написати нам