Будівництво лазні «під ключ» – АкваСфера

Будівництво лазні «під ключ»


Будівництво лазні «під ключ»

Незважаючи на те, що лазня , сауна , турецький хаммам виконують одну і ту ж задачу - стоять на сторожі чистоти нашого тіла і здоров'я, тим не менш між лазнею і сауною є принципова відмінність. Зокрема, пар в лазні може бути двох видів - сухий і вологий. У російській лазні, як правило, на кам'янку періодично виливають воду, що при температурі в 60 - 90 ° дає пар з вологістю до 65%, тоді як в сауні при температурі близько 100 ° вологість пара становить приблизно 10%.

Таким чином, ключовими відмінностями між лазнею і сауною є температурний режим і вологість пара. І це не тільки різні цифри, але і різні відчуття. Через те, що теплопровідність повітря з високою вологістю відрізняється від показників з низькою вологістю, з вологою парою тіло швидше нагрівається, відчуваючи при цьому м'якші відчуття, ніж з сухим.

Компанія «АкваCфера» пропонує будівництво лазні під ключ , реконструкція сауни за досить вигідними цінами. У нас великий досвід роботи (понад десяти років) в області будівництва лазень, саун, турецьких хаммамов. Надаючи послуги, ми здійснюємо повноетапне будівництво до повної здачі об'єкта, повністю придатного до експлуатації. При необхідності ви завжди зможете отримати у нас консультацію з будь-якого питання: допоможемо вибрати найбільш оптимальне у вашому випадку банний обладнання, зокрема, такі як дров'яна піч , електрична піч , < b> парогенератор .

Ми ретельно підходимо до будівництва, використовуючи новітні технології, складаємо детальний план проекту, а також постійно відстежуємо новинки на ринку будівельних матеріалів для лазень. Завжди підкажемо найбільш практичний варіант для конкретного будівництва з урахуванням різних нюансів.

Лазні, сауни, хамами, побудовані фахівцями «АкваCфера», відрізняються високою практичністю і безпекою. Ми завжди намагаємося виконати поставлені перед нами завдання максимально якісно і естетично. Працюємо по всій території України.

Що саме будувати - обирати вам, але, приймаючи рішення, неодмінно візьміть до уваги наступне:

  • в парильні лазні можна перебувати близько десяти хвилин, зробивши кілька повторних заходів з невеликими перервами між заходами;
  • після сауни до повторного заходу необхідно не менше сорока хвилин;
  • в турецькому хаммаме можна провести хоч цілий день, якщо, звичайно, дозволять здоров'я і ліміт вільного часу, головне, щоб до такого перебування у вас не було медичних протипоказань.
 

Написати нам

Написати нам