Обслуговування ставків – АкваСфера

Обслуговування ставків

ОБСЛУГОВУВАННЯ СТАВКІВ

Навесні, коли тепла погода вже встановилася, потрібно розконсервувати штучні водойми, підготувати їх до літа. Таку регулярну очистку водойм і підготовку їх до відповідного сезону року краще доручити фахівцям компанії «АкваСфера».

- чистка дна, каміння, декору від бруду та мулу;

- монтаж обладнання;

- пуско-наладка обладнання;

- обробка води спецпрепаратами;

- укладка декоративних рослин;

- запуск мешканців водойми.

Нерідко буває, що декоративний ставок зацвітає, а при неправильній експлуатації може і поширювати неприємні запахи. Крім регулярної фільтрації води, прибирання сміття з поверхні і біологічної очистки води мешканцями водойм, періодично, потрібно повністю замінювати воду, чистити стінки і дно водойми, наповнювати його свіжою водою і відновлювати біологічний баланс за допомогою спеціальних бактеріальних препаратів. Потрібно очищати водойми від зрослих водоростей, мулу, сміття. Позбутися від водоростей і продуктів життєдіяльності мешканців ставка допоможуть вам фахівці компанії «АкваСфера», які виконають весь спектр послуг з обслуговування ставка:

- огляд устаткування і виконання регламентних робіт;

- обслуговування спецобладнання;

- підтримання стану води в необхідних нормах;

- видалення мулу з дна ставка;

- обслуговування фільтрів;

- обробка води спецпрепаратами;

- доставка препаратів по догляду за водою;

- консультації та навчання.

Сервісний центр «АкваСфера» пропонує комплексне обслуговування ставків і біобассейнов в Дніпрі, Києві та прилеглих районах.

-

-

-

-

Підготовка ставка до зими - особлива робота. Важливо своєчасно підготувати штучні водойми до зими. Якщо водойма неглибокий і промерзає, то рибок і рослини з нього на зиму потрібно видаляти, а воду спускати. Спеціальну підготовку на зиму потрібно проводити і для фонтанів.

Сервісний центр (Дніпро)

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

Сервісний центр (Київ)

Пн-Пт: 9:00 - 18:00

 

 

Написати нам

Написати нам