Ультрафіолетова дезінфекція води – АкваСфера

Ультрафіолетова дезінфекція води

Огляд нашої роботи. Бетонний басейн 9,00 × 4,00 × 1,50 м
10.12.2019
Огляд нашої роботи. Композитний басейн “Атлантида 10”
20.12.2019

УЛЬТРАФІОЛЕТОВА ДЕЗІНФЕКЦІЯ ВОДИ

Ультрафіолетова (УФ) очистка води - це сучасна технологія, що дозволяє знизити ризик бактеріального зараження води в басейні. Ми завжди рекомендуємо встановлювати УФ - дезінфектор в систему очищення води басейну, в доповненні до механічної і хімічної очистки води. УФ-промені не допомагають позбавити воду від хімічних суспензій або сміття. Зате вони є найбільш ефективним методом обробки води від широкого спектра патогенних мікроорганізмів.
Уже багато років УФ дезінфекція води успішно використовується без будь-яких негативних наслідків.

НАВІЩО встановлювати УФ-дезінфектор в басейн?
🔬 для знезараження води
💰 для зменшення витрати хлору
💧 для поліпшення якості води
👃 для усунення різкого запаху хлору в басейні

Установки для УФ-знезараження складаються з знезаражувальною камери і блоку управління. Камера випускається зі сталі зі спеціальним нержавіючим антибактеріальним покриттям. У конструкцію поміщені ультрафіолетові лампи, захищені від контакту з водою. За час, поки вода знаходиться в подібному фільтрі під УФ-випромінюванням, знищуються всі знаходяться в рідині небезпечні мікроорганізми.

Такій системі по УФ-знезараженню води не потрібна постійна перевірка з боку людини, так як передбачений блок контролю, який автоматично включає лампу після подачі води. Також пристрій здатний сигналізувати про що з'явилися несправності або про необхідність замінити лампу.

Потрібно регулярно виконувати заміну ламп і очищення кварцових захисних чохлів. Справа в тому, що на чохлах збираються різного роду відкладення, через які знижується ефективність знезараження від УФ-променів. Іншого обслуговування подібна установка не вимагає.

У правильному підборі, встановленні або обслуговуванні УФ-установки допоможуть вам фахівці нашої компанії.

Телефонуйте 067-610-32-03

Почитати докладніше про
бетонні басейни можна в розділі Бетонні басейни
та про композитні басейни, можна в розділі Композитні басейни

Comments are closed.